Popis služby "Diskusní fórum Geus"

  • Diskusní fórum je určeno uživatelům všech programů vydávaných firmou GEUS ware s.r.o. (GEUS, GEOMETR, GeusNET). 
  • Jedná se o aplikaci přístupnou uživatelům přes internet. Pomocí ní mohou vyhledávat informace v dotazech, které již řešila naše technická podpora. Případně také mohou zadávat nové dotazy. Aplikace je tak velmi podobná běžným internetovým diskusním fórům.
  • Služba je k dispozici zdarma, k jejímu plnému využívání je však zapotřebí se v aplikaci zaregistrovat. Požadovanými údaji pro registraci jsou jméno, e-mailová adresa a heslo. Registrace je automatická. Heslo si uživatel zvolí sám při registraci a kdykoliv si jej může sám změnit.
  • Pouze registrovaný uživatel může přispívat do diskusních témat.
  • Každý registrovaný uživatel si sám v aplikaci může také nastavit, zda chce dostávat do své schránky informace o dění v diskusních tématech. Nastavit lze každé téma odděleně. Frekvenci odesílání informací lze nastavit na jedenkrát denně, týdně nebo měsíčně. Zasílání lze samozřejmě vypnout úplně a využít vyhledávání informací pouze v případě potřeby.
  • Dotazy v diskusních tématech jsou okamžitě postoupeny pracovníkům naší technické podpory. Ti se Vám budou snažit odpovědět do jednoho pracovního dne. 
  • Pokud si některý jiný uživatel díky zasílání informací přečte položený dotaz a bude na něj vědět odpověď, může na něj také ihned odpovědět (jak tomu, kdo dotaz položil, tak i do diskusního tématu). Takže je tu i jistá šance, že by dotaz mohl být zodpovězen i mimo pracovní dobu naší technické podpory. Záleží jen na vzájemné vstřícnosti komunity našich uživatelů. Administrátor aplikace totiž může každému uživateli na jeho vlastní žádost v aplikaci nastavit, že mu budou dávány na vědomí všechny dotazy v tématech ihned, jakmile budou položeny, nebo-li „dobrovolnosti se meze nekladou“. Přesto na každý dotaz bude reagovat i naše technická podpora.
  • Součástí aplikace je část nazvaná FAQ (z anglického „Frequently Asked Questions“ nebo-li „často kladené otázky“), kam se budeme snažit postupně přidávat další a další informace.
  • Diskuse jsou moderované, vyhrazujeme si právo vyřadit jakékoliv hrubě urážející příspěvky. Za kritiku v mezích slušnosti však budeme rádi. Snad se nám i díky ní podaří program postupně budovat ke spokojenosti stále větší části uživatelů.